Dotaz

Dobrý den,moc děkuji za odpověď. Dotaz posílám ještě jednou, teď snad už i s přiloženými fotografiemi. Linka je dub uralský, obklad žlutá mozaika, dlažba béžová v lesku. Vymalovat jsme chtěli nejdříve žlutě, ale nakonec jsme zvolili světlou slonovou kost, protože jsem měla strach, aby žluté nebylo moc. Výsledek se mi ale zdá mdlý. Stůl bychom chtěli skleněný, obdélníkový. Kratší stranou bude přiražený ke zdi pod světlo. Stěny bych chtěla nějak oživit – líbí se mi obrázky (viz. foto), menší bych dala pod světlo, velké na zeď vedle ořechových dveří do kotelny. Myslíte, že se to hodí? Můj druhý dotaz se týká židlí. Líbí se nám kombinace kůže/chrom. Z praktického hlediska mě zaujaly černé, ale myslím, že se tam moc nehodí. Která barva by byla nejlepší? Moc děkuji.

Odpověď

Dobrý den přeji. Výmalbu bych změnila – doporučuji tentokrát zvolit odstín obkladu (citrónový). Ten použijte u jídelního stolu ve vertikálním pásu v šířce stolu a židlí. Poté můžete oživit prostor obrázky. Židle bych volila ve smetanovém odstínu.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.