Dotaz

Dobrý den, měla bych otázku ohledně obkladů v kuchyni. Kuchyňská linka je v odstínu buk, pracovní deska tmavě zelený mramor, podlaha Tilolino Terra a já uvažuju, že bychom dali jako obklad mozaiku. Jen netuším, jakou by měla mít barvu. Nebo bude lepší béžový obklad 10×10 cm? Jinak stěny budou v barvě cappuccino, světla je v místnosti dostatek. Děkuji. L. V.

Odpověď

Dobrý den přeji. Nedočetla jsem se, jaký máte odstín podlahy, ale volila bych právě tuto barvu (možná je také světlá smetanová).

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.