Dotaz

Dobry den, nevíme si rady s čelní stěnou, která je v obývacím pokoji velice dominantní a zároveň odděluje kuchyň od obytných prostor. Kuchyň máme zařízenou studeně, obytnou část zase teplými tóny. Nevíme, jak ty dvě velice rozdílné části našeho domku správně propojit. Děkuji moc za radu a přeji hezký den.

Odpověď

Dobrý den přeji. Tyto části můžete spojit nábytkem v odstínu dubu nebo světlého javoru. Kuchyňská část je velice příjemná a neřekla bych, že studená. Dominantní stěnu bych zateplila tmavším zemitým odstínem výmalby v oranžovohnědém tónu (v tom, který je použit na podlaze).

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.