Dotaz

Dobrý den. V rodinném domě předěláváme novou kuchyň, v níž je jedno okno – slunce tam svítí, když zapadá. Zvolili jsme rohovou kuchyni v barvách ořechu – Lyon, korpus a dvířka vanilkové, béžovou mozaiku jako obklad, úchyty a spotřebiče nerezové. Na podlahu jsme použili lino novilon ve stylu dlažby, ve světlé barvě (viz. příloha). Jakou máme zvolit barvu výmalby a jídelního stolu, židlí a dalších interiérových prvků? Děkuju. Jiřina.

Odpověď

Dobrý den přeji. Jídelní stůl bych volila v materiálu ořechu, aby se sladil s kuchyňskou linkou. Výmalbu a doplňky doporučuji v oranžovém až hnědooranžovém odstínu.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.