Dotaz

Dobrý den, ráda bych si nechala poradit ohledně obývacího pokoje. Jedná se o novostavbu a až nyní (víme dost pozdě) jsme si uvědomili, že vzdálenost mezi televizí a sedací soupravou bude 7, 1m. Posílám projekt, abyste se mohli podívat. Obývák je spojený kuchyní, nebude jej dělit bar, ale akvárium ve zdi o něco vyšší než je výška linky. V kuchyni komora není. Prosím o radu, jestli by s tím šlo něco udělat. Děkuji, Lucka.

Odpověď

Dobrý den, úložné prostory v kuchyňské části můžete vyřešit dalšími vyššími skřínkami, které budou v dekorech volně navazovat na linku. Zkuste je odlehčit neprůhlednými skleněnými dveřmi, třeba lacobelem. Volný prostor mezi TV a sedací soupravou můžete vyřešit tak, že TV umístíte místo na zeď na mobilní otočný stolek. Využijte jejich nabídku na www.POINTshop.cz.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.