Dotaz

K jídelnímu setu. může být dub sonoma? Ještě prosím o isnpiraci do obyvaku. Dveře dub, podlaha viz foto. Gauč a nábytek máme starý, takže budem dávat vše nové.A barvy zdí, tapety, barva? Okna jihozápad. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Ano může být. Podlaha vidět není. barvy pak např. bordó, orchideová, khaki, limetka. Dle oblíbenosti v kombinaci s šedou nebo cappucinovou.

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu, jaké vybrat osvětlení do ložnice (podlaha dub, postel v hnědé kožence), využít stávající (křišťál či 4-ramenný lustr)? Zvolit bílé chladné či teplé žluté světlo? Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Raději bych volila modernější lustr s teplým osvětlením.

Dotaz

Dobrý den, jaké vybrat 3 ks osvětlení do obývacího pokoje s kuchyní, s LED či úspornými žárovkami (3-5 ramenný se skleněnými kalíšky, přisazený stropní čtverec či kruh)? Linka ke stropu (v. 267cm). Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Stropnice osvětlí celý prostor jen bych ji nekombinovala s daným typem závěsného lustru nad jídelním stolem ale spíš bych volila styl tohoto osvětlení v jednodušších liniích.

Dotaz

Děkuji za odpověď, prosí a proč ne až do výše skříněk po levé straně je to cca.5cm nad dveře prostor by se tak opticky zvětšil a nebylo by to vše takové zarovnané – jen se ptám 🙂 děkuji děkuji 🙂

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Jelikož nejsou v přímé blízkosti zrcadla pak by opticky tento kousek mohl spíš rušit než být ku prospěchu.

Dotaz

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat-dávám sklo do předsíně mám na výběr mezi klasickým nebo bronzovým 204×90 které by jste zvolila Vy??Bronz je krásný,ale to normální víc projasní a také můžu ho udělat do úrovně skříněk nebo futer?děkuji(dveře kouř.sklo)

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte výšku až do výše obložek. Barva ve vašem případě i bronzová by byla příjemná. Prostor se zdá prosvětlen takže bych se nebála jej použít.

Dotaz

Dobrý den, jaké osvětlení do obýváku s kuchyní? Máme starší 4-ramenný mosazný lustr (obr.1), lze kombinovat s modernějším osvětlením v kuchyni nebo raději pořídit vše ve stejném designu? Díky.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte raději stejnou řadu osvětlení nebo kombinujte jen s čistě opalovými přisazenými kulatými „čočkami“ bez dalšího druhu kovu.

Dotaz

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat na váš názor ohledně zásuvek a vypínačů do nového bytu ve kterém zatím kromě podlah dveří nic není. Líbí se mi zásuvky skleněné (decente) od zlínské firmy . Co si myslíte o tomto typu zásuvek? Děkuji Pavla

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Pokud budete používat i tento materiál na nábytku nebo na doplňcích pak s tím nemám problém.

Dotaz

Tak do třetice Markéta. A ten lacobel je taky lesklý? Kde se dá zakoupit?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Např. zde je http://www.lacobel.cz/ o lacobelu napsáno ale sehnat se dá jistě.

Dotaz

Ještě jednou Markéta ohledně zástěny ze skla. Ladila byste to do šedé? A je možné do mléčné (ono je tak trošku malinko nazelenalé) A volila byste grafosklo?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Raději bych volila jednotnou šedou barvu lacobelu než grafosklo, jelikož je to nadčasovější ale je možné volit i potisk grafoskla v zelené barvě.

Dotaz

Dobrý den, můžete mi prosím poradit ohledně zástěny do kuchyně. Máme bílý lesk kuchyň a černou melírovanou desku. Podlaha bělený dub vinyl a dveře sapeli dub struktur. Jakou zástěnu ze skla byste volila, jakou barvu, případně firmu? děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych šedou nebo antracitovou k pracovní desce.